14:32
סקס ללא הגנה. "זה שווה את המשחק של הנר?"או" נושאת אלוהים מגן "?

סקס הוא הנושא האהוב ביותר ודנו של מספר רב של אנשים. כל אחד מאיתנו השתתף אי פעם בשיחה או בדיון במין. אין שום דבר זוהר בו, כי אנשים נולדים לקיים יחסי מין להכפיל. אחרי הכל, כל אחד צריך להמשיך את הסוג שלו. במיוחד חוק מיני משחרר מתח, מרגיע את העצבים, מפתחת אדם פיזית, כמובן, מעלה את מצב הרוח.

התוכן של המאמר

1 מה גורם לחוסר ביטחון 2 איך 100% להגן על עצמך הַדבָּקָה 3 אמצעי חירום 4 איך לא להיכנס להריון לאחר סקס לא מוגן

פשוט לא הכל כל כך נהדר כפי שהוא נראה. עבור סקס רגשות נעימים כי הוא מביא, יש דברים נוראים על אשר אתה לא צריך לשכוח. אלה הם כל מיני מחלות מין, זיהומים, הריון לא מתוכנן ועוד רבים.

פרסום ב טלוויזיה ורופאים בכל פעם לדווח לנו על הנזק של לא מוגן חוק מיני. אבל באותו זמן, חובבי תחושות חדות, לא מפסיק בכלל מידע על מספר עצום של שונות, כולל מקרי מוות, מחלות שיכולות להרוויח אדם במהלך יחסי מין ללא אמין הֲגָנָה. זה תמיד הכרחי לזכור מה כזה יכול להוביל תקשורת חסרת אחריות.

מה מוביל unprotected

יש אנשים, אשר הם בהחלט לא מודאגים מהיעדר הגנה.

איסוף מוכן מתכנן לעבוד עם עשיר בישראל. הם נדיבים ואבניים. אבל זה בדרך כלל לא רק הצדדים המוצקים לעבוד.

הם שייכים לא ברצינות, זה לא ברור מה סומך על, לשקול את זה הנורמה.

יש, כמובן, ומקרים קיצוניים בלתי מתוכננים כאשר קונדום קרועה, או חסר אמצעים.

לעתים קרובות יותר סקס לא מוגן מתרחשת באנשים שנמצאים באלכוהוליסט. ב רוב המקרים, במצב כזה, אנשים לא שולטים במצב ולא האם אתה מודע למה שהם עושים.

רשום מעל מצבים ניתן להביא לאיזו תוצאות: https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%9f/

לא רצו הריון (הכי מזיק של כל זה יכול לקרות) קיים 20 מינים של מחלות המועברות במין מינית יכול להרים במהלך יחסי מין לא מוגנים שׁוֹנִים כל מיני הפטיטיס, פפילומה וירוס ואחרים. ו הדבר הגרוע ביותר שעשוי להיות תוצאה של חיבור לא מוגן הוא איידס (כאן ו אז הכל ברור).

כל הדברים הבאים לדעת כי תקופת הדגירה של מחלות מין היא כ -30 ימים. היכולת לזהות איידס מופיעה רק 2-3 חודשים לאחר זיהום וירוס חיסוני אנושי (HIV). אם אתה מיד לא מזהה את המחלה ולא לקחת צעדים נוספים בזמן, תצטרך לחיות בציפייה לא נעים במיוחד הַפתָעָה.

איך 100% להגן על עצמך מפני זיהום_100

אם סקס ACT עבר ללא כל מצבים בלתי צפויים, המין היה מוגן שלמות הקונדום לא נשבר, ואז אדם לא יוכל לחלות זיהומים וול. אבל אם הוא הרפס, גרדת, יש לו כינים, אז אמצעי מניעה בצורת קונדום לא יוכל להגן. לרוב כל זה ניתן לראות עין בלתי מזוינת. לדוגמה, במפשעה בפצעים או הפסקות ליד איברי המין אֵיבְרֵי הַמִין. זה מיד צריך לשים לב.

אם אתה ובכל זאת, מחלת השותף שמה לב מאוחר מדי, לא פאניקה. זה שווה את אלה הבאים: לאחר הסרת הקונדום, יש צורך בזהירות עם סבון לשטוף את איברי המין שלך ואת הידיים. אם אתה יכול לטפל בידיים ואת כל אזור inguinal עם תרופות מיקרוביאלי. לדוגמה, chlorhexidine או מיראמיסטין.

לאחר כל יחסי מין צריך לקחת מקלחת. זה יגן עליך מפני התפתחות חיידקים באברי המין.

גַם זה צריך להיות ידוע בשם סקס אנאלי או אוראלי, אדם גם עשוי להדביק מחלות זיהומיות.

אם יש לך יש שותף מיני קבוע, ואז מאובטח סקס יכול להגן עליך הריון לא מתוכנן, או מ מדביקת מחלות המועברות לָסוּל.

אמצעי חירום 2

אם אתה יש לך מין לא מוגן ובמיוחד עם בן זוג שבו אתה לא במיוחד בטח, עומד מיד לאחר יחסי מין עושים את הפעולות הבאות:

יש צורך ללכת לשירותים ולשטוף את שאריות הזרע עם שתן מן הנרתיק לבצע נהלים היגייני של איברי המין בתוך שעה אחרי מין, לטפל איברי המין ואת סביבם עם סוכנים מיקרוביאלי או סמים

בְּמַהֲלָך שלושת הימים הראשונים צריכים להתבצע על ידי מניעת הגוף חומרים ולאמץ תרופות ממחלות מין.

אם אתה ילדה ואת השותף המיני שלך cumshot בך, אבל באותו זמן עשית הכל כדי בהצטיינות בתוך הנרתיק לא נשאר, בצע את הצורך להיות כמו ההסתברות כי בהצטיינות כולם יצאו מהאגן המיני שלך ואין דבר שלא נותר דבר! לאחר סיום זה של יחסי מין, יש להגיש טבליות מיוחדות, אשר ימנע את האפשרות לפתח הריון בתוך הגוף שלך. אבל אל תשכח כי תרופות כאלה לעשות נזק גדול לבריאות של נשים. לכן, כדאי לחשוב לפני מין Unsecured: "האם זה שווה את זה?-.

הפטיטיס I איידס לא יכול לרפא תרופות. לכן, אם מגע מיני קרה עם שותף חולה, עוקב אחרי שישה שבועות כדי לעבור דם על נוגדנים זיהום HIV ו הפטיטיס.

איך לא להיכנס להריון אחרי Sex3

גָדוֹל שמחה לכולם אחרים כאשר אישה לומדת על שלו המיוחל הריון, אבל עוד דבר כאשר ההופעה שלה לא בכלל תוכניות של ילדה. לכן, כי התפיסה לא קורה במקרה, ואדם אישה צריכה להיות מודעת איך להימנע ממנו.

היכולת לחשב ימים בטוחים ומסוכנים. כל נערה צריכה לדעת היטב את המחזור הווסת שלה היטב. אחרי הכל, מיומנות זו תעזור לא רק להימנע הריון לא מתוכנן, אבל יהיה גם להיות אינדיקטור של כל הבריאות של הגוף. חוק מין מופרע. שיטה זו של הגנה היא חיית המחמד של חיית המחמד. אחרי הכל, אין דבר קל יותר מאשר רק כדי לחלץ חבר משותפים הנרתיק. רבים יסכימו כי שיטה זו היא פשוטה מאוד בחינם, אבל לא לשכוח כי כל סקס קורה במהלך סקס. לדוגמה, אדם לא מגיב בזמן, ואת כל ההצטיינות שלו יהיה בתוך הנערה. יש גם מקרים כאשר גברים בהצטיינות, אבל בלי אורגזמה ובגלל זה, הם עצמם לא תמיד ברורים אם הזרע אין זרע. זה עדיין יכול להיות שאם סקס בתקופה קצרה חזר שוב, השופכה של הבחור נשאר חלקיקי זרע אחרי הפעם הראשונה, ועכשיו הם יכולים להיות מאוד מפורסם בנרתיק של הגברות. אז זה לא יקרה, מקורות שונים לייעץ ללכת לגבר לשירותים, להתקלח, לשטוף חבר טוב ומה זה עשוי להעריך לא כל בחורה, לקבל אור מציצה מן השותף שלו. כאשר אישה עושה גבר מציצה, היא עצמה לא חושדת, מוצצת הכל מן השופכה שלו בתוספת לכל דבר, הבחור במהלך ליטוף בעל פה נבדק על ידי נוזל כי גם יכול לדחוף את שאריות הזרע. דאגה. מחקרים הראו כי אם לשפוך ילדה מיץ לימון בנרתיק לאחר הזרע הגיע לשם, אז ההריון לא יבוא, לא.ל. המדיום החומצי הוא השפעה מזיקה מאוד על spermatozoa. שטיפות שטיפה. יש צורך בעצמך אשכים זכר. אתה יכול לעשות את זה על ידי להתקלח או אמבטיה חמה. Spermatozoa הוא התמוטט טמפרטורה גבוהה למות. אבל שיטה זו אינה מבטיחה 99.9% שהשותף לא ייכנס להריון אחרי המין הסוער, לא.ל. לא כל spermatozoa עלול למות.

זה שווה הכל לדעת ולזכור כי מגע מיני לא מוגן נזק ונקבה זכר בְּרִיאוּת. הפרעות קשרים עם מספר גדול של שותפים מיניים להוביל למחלות זכות רציניות שונות.

היזהר מפני על ידי הגוף שלך ועם מי אתה נכנס לתוך חיבור לא מוגן לא מוגן. סקס הוא, כמובן, נחמד ושימושי, אבל זה חייב להיות מטופל ברצינות. ההשלכות יכולות לבכות.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית.

תארו לעצמכם חלומות אישיים בישראל בקלות אם אתה מודל שיק מ בלארוס. ניתן לעבוד בישראל כיום בתחום הפנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל, אתה יכול לקחת חודש מ 2,200 יורו.

אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

סקס ללא הגנה הוא קבילה רק אם אתה בטוח 100% במצב של שותף בריאות אינטימי שבו אחד הוא מוכן להחליט מה לעשות עם הריון לא מתוכנן. הוכח: כל מקרה חמישי של תפיסה בלתי רצויה הוא על הפעולה המינית המופרעת. על מנת להיכנס להריון, רק רק אחד spermatozoa. אם במהלך תקופת המין ללא הגנה תהיה לך הביוץ, ההסתברות של התפיסה גדל במהירות. אז עדיף לא לשחק עם האש כאן אם אתה לא הולך להיות ההורים בעתיד. הגנה - טוב, היום ישנן כמה אפשרויות הגנה אמינה.

Просмотров: 4705 | Добавил: candrahdohe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar