14:32
סוגי אורגזמות בבנות: בדיה לא בנקאית לאהוב מנוסה

באשר לאורגניזם הנשי, יש מורכבות קטנה בהבדל שלהם. אם הזכר יכול להיקבע על ידי שינויים פיזיולוגיים, איכות המין וההשלכות בצורה של נפח שפיכה, ואז נקבה היא תערובת של תחושות פנימיות. יש אוראלי אוראלי, נרתיק, הדגדגן והאלי. אבל אלה הם סוגים.

התוכן של המאמר

1 OT מציאות וירטואלית להתנדנדות בהירות 2 לא לפתח טכניקות? 3 דעות סקסולוגים וגינקולוגים: האם יש הבדלים רבים באורגזמות?

ואת סוגי אורגזמות בבנות לרמוז אחר - עוצמת הכוח של התפתחות של "העלילה", משך ועומק התחושות. אפילו אורגזמה נרתיקית רגילה יכולה לעבור מ תקן חלש ליותר והתאפיין על ידי מאפיינים אחרים.

מ מציאות וירטואלית להתנדנד בהיר

ישנם מספר סוגים של כל אחד מהם אורגזמה שאתה צריך לדעת כל בחורה. ו, עושה אחד סוגי המין, כל אחד יכול להשיג את הנאה הרצוי:

וירטואלית שקטה - סוג מיוחד אורגזמה שניתן להשיג על חשבון הדמיה. צריך לדמיין איך איש צעיר מאסטרינג ומביא לשיא. הנערה מרגיעה א "עוזר" על ידי עיסוי הדגדגן ואת הכניסה לנרתיק. מסייע בתהליך הכיבוש Kegel - לדחוס ולהירגע את השרירים של הנרתיק לפני עירור. אתה יכול להוסיף עבודה על ידי הירכיים, מדמה את תנועות האגן, כמו במהלך יחסי מין.

זיקוקים - מהבהב תשוקה, מהיר שרירים גבריים ספונטניים קצבים. הוא האמין כי זה הכי הרבה שלב בהיר כי ילדה יכולה להשיג. עם תרגול קבוע, אתה יכול כדי להשיג את "תור" של אורגזמות אחד אחד. נכון, זה אמור לעזור אדם אמיתי שיעמוד כמה שעות עבודה.

הפתעה היא תוצאה של עבודה של גבר. הוא חייב ללמוד טכניקה - זעזועים חדים להחליף תשומות חלקות ועמוקות בְּתוֹך.

בישראל אין מקום דעות קדומות, ואילו ההצעה עולה לעבודה בשירות ליווי. גברים מקומיים בעלי המפעלים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי אסקוגר רק מלווה את השותף באירוע, תומך בשיחה ואת בכיתה VIP ליווי נחשב סימן של מעמד.

ככלל, הוא 4-6 ניווט חלק ו 1-2 דחיפה חדה עם עמוק חֲדִירָה. ברגע הנרתיק הוא די לח, אתה צריך לדחוס שלה עם התדירות שבה הפין כולל. בטקט וקצב אחד - אז הגיע "הפתעה", בלתי צפוי וחזק.

ענן - גירוי של נקודה G וקבלת "מיץ" לבן כתוצאה של אורגזמה בהירה. זה נקרא נקבה שפיכה. עם זאת, האיש יצטרך ללמוד איך לעסות את הבטן ניזא הנרתיק מבפנים. ואז הילדה יכולה "לא לרסן" והצטיינות.

הנדנדה - אורגזמה החזקה והחזרה, כאשר אדם ישתמש בכל כוח הזדמנויות מקסימות. צריך נקודה G, גירוי הדגדגן גישה פסיכולוגית. ואז הילדה תוכל לקבל כמה אורגזמות או אחד עבור אחר בהתאם לתהליך הגירוי. הוא רשאי להשתמש צעצועי מין. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa/

סערה - אורגזמה ארוכה ומתונה, וזה מעדיף 76% מהנשים. זה רך יותר, אבל ארוך, מאפשר לך להרגיש את העבודה של כל השרירים. אם הענן הוא מראה חד ונעים, אז הסערה היא תוצאה של איבר זכר ארוך בתוך.

הוא עדיין נשאר שם, זנים, בעל רטט על קירות הנרתיק. הוא מותש הנערה רוצה להמשיך במעשה מיני, הוא מדמה את תנועותיה. וברגע השיא ביותר אתה צריך לצאת וחדות ללכת עמוק, להישאר שם כמה שניות.

פרטים על Scings Swings ניתן למצוא במאמר הבא שלנו!

אֵיך לפתח טכניקות?2

כדי להשיג לפחות סוג אחד אורגזמה, אתה צריך לגייס את תמיכתו של האיש. לא הכל יכול להיות מאובטח עַל יָד בְּ-. זוגות מסוימים נקטו swingers, אשר עולה פעילות מינית של גברים ונשים כאחד. לחוות את כל סוגי יכול להיות עבור חשבון הדרכה:

מצב עבודות Kegel - דחיסה והרפיה של השרירים; נוֹהָג כדורי נרתיק לגירוי ולהפעלת עבודתם של קירות הנרתיק; יישום אביזרים נוספים מחנות המין.

סוגים אורגזמות של בנות יכול להתבטא לבד, כביכול, במקרה, כאשר השותף לא משתתף בכוונה בהישגיהם. ברגע שהאישה הרגישה חדשה רגשות, היא יודעת איך לבוא אליהם לחזור על התהליך שוב.

פסיכולוגים מומלץ להתחיל לעבור את כל השלבים של הכנה. לא הוציאו ביקורים סקסולוג, אימון מעשי, הדרכות, היכן יספרו על הכי הרבה "טכנאי ממותג" של המודרניות.

בעולם בפועל יש תיאוריה: אם אישה ילדה, היא מסוגלת להגיע לאורגזמה הרחם שאינה מקבל ילדה. זה ממש נכון, כי אחרי הלידה מסוימים התחלה החיים נהרו פשוטו כמשמעו. קירות הנרתיק הופך יותר רגיש, צוואר הרחם "יכול" לרדת "להרגיש" לגעת בראש חבר. בנות הם גם מרגישים כמו "פקק", מאז לאן להיכנס. עם זאת, נשים מנוסים יכול לקבל הנאה ממנו - הרחם מצטמצם ומתייחסים בנקודה ז. זה למה סקס בתקופה האחרונה של ההריון לא מומלץ לא לעורר סוג זה של אורגזמה, בתחילת הפעילות הגנרית.

גם בנות, מרגישים כמו "פקק", כי לאן להיכנס. עם זאת, נשים מנוסים יכול לקבל הנאה מזה - הרחם מצטמצם ולחץ על נקודה ז. זו הסיבה שלא מומלץ למין בתקופה האחרונה של ההריון, כדי לא לעורר סוג זה של אורגזמה, בתור תחילתו של הפעילות הגנרית.

דעות סקסולוגים וגינקולוגים: האם יש הבדלים רבים באורגזמות? 3

אם נדבר על סוגי אורגזמות בבנות, ואז פיזיולוגית יכולות:

כמו באיזו נסיבות קיבלה הנערה את החוויה המינית הראשונה. למה זה לא יכול להגיע לאורגזמה - אם כך, אז זה שווה למצוא את היציבה הטובה ביותר, כמו גם להתרכז במצב נפשי. אדם לא צריך להיכנס מיד לתוך "בתצהיר" מלא של החבר האהוב עליו. ילדה צריך לחייב כדי למצוא כוחות למין. אחרת, היא תישאר יומן, תעזוב וליפול לגמרי לחושות משעממות לא נעימות.

סקסולוגים בקול אחד טוענים כי בנות יכול לחוות את כל סוגי אורגזמות נקבה. וזה תלוי רק על החינוך שלהם, תפיסת מין, כמשמעות החיים או את הדברים הדרושים כדי להמשיך את סוג.

גם מבודד פטוני או אורגזמה. זה מקרה יוצא דופן כאשר אישה מספיקה זן את השרירים של דבש וישבן, האכלה אותם קדימה.

גנטיקה קוראים לזה רקע גנטי שיורי - גברים ללכת עמוק יותר (עבור הפריה מוצלחת), לזנים את הישבן. אז, חבר הוא עמוק יותר. נשים חצי "יודע" על שיטה כזו לעורר באופן לא רצוני את עומק הכניסה כאשר אדם "לא קרח" או לא מבין את זה.

כתוצאה מכך, מתח השרירים מתקבל קירות חיתוך לא רצויים של הנרתיק.

Esquiters מוכן רוצה לשתף פעולה עם עשיר בישראל. כולם חסרי עניין ונכונים. רק זה עכשיו לא הצדדים החיוביים היחידים בעבודה.

לפעמים הרגליים באזור הירך מפרקים. הנערה במקרה זה היא כמו גבר, ושותף - על "לחיות" נפלו שרוצים לתת. שיטה זו מאפשרת לאישה ניסיון אורגזמה אפילו בחדר הכושר ללא עזרה של אהבה אמיתית.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

גברים רבים מאמינים כי נשים יכולות לחוות רק סוג אחד של אורגזמה. ורק יחידות יודעים כי הנאה יכולה להיות שונה מאוד. הכל תלוי בחדירה, בתנוחות, גירוי של אזורים ארוגניים מסוימים המשמשים בפועל אינטימי. במהלך החדירה האנאלית, ניתן להשיג אורגזמה אנאלי, ללא גירוי של הדגדגן - נרתיק, עם ההשפעה על נקודת גרפנברג - הזרקת דיו. לעשות מגוון של חיי מין! לעשות כך שהנערה הופכת רטובה ממחשבה אחת על סקס איתך. להיות מקצוענים אמיתיים בעניינים אינטימיים. זה לא כל כך קשה כמו שזה נראה!

Просмотров: 2494 | Добавил: candrahdohe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar